Jak pracujeme - Jaké jsou možnosti

Image on the right

Například pracujeme tak, že pomocí internetu nebo osobně uděláme určitou propagaci a lidé kterézpůsob naší práce nebo naše produkty mohou zajímat, nás sami osloví. My je nikde nenaháníme a podobně. Ti lidé sena nás sami obracejí. Pokud se jedná o potencionálního klienta nebo partnera domluvíme s nim termín konzultace kde jej informujeme o tom s čím a jakým způsobem pracujeme.

Nenabízíme, neprodáváme - informujeme.

1. - pouze doporučte naše služby a naši zaměstnanci se postarají o Vaše klienty a Vy dostanete zisk! Je jedno, zda se o nás dozvědí od Vás osobně nebo z Vašich stránek, či Knihy zdraví, kterou má každý partner k dispozici. Vaše provize na Vás budou čekat. Vám náleží 15% provizí i z budoucích nákupů těchto klientů.

2. - pokud se svému klientovi věnujete dlouhodoběji - poskytujete klientsky servis - naleží vám 30% provizí

Máte obavy že neseženete klienta? potencionálních klientů je moře - každý potřebuje denně jist - potřebuje se stravovat zdravě.

Je třeba si uvědomit a klientovi to připomenout - vaše tělo je tím nejvzácnějším, co máte. A to co jíte a jak jíte, má zásadní vliv na vaše zdraví.

3. - poslední možnost, jak jsem již uvedl dříve - to je investice do budoucna - budování si svého týmu
- pokud získáte aktivního partnera - náleží vám dalších několik možných provizí z jeho zisků.

Zázemí našich partnerů - k tomu jsou pro každého partnera nástroje jako:

- virtuální kancelář - kancelář do které nemusíte docházet. Máte ji doma ve svém počítači. Máte v ni veškeré možné materiály k prostudováni v elektronické i zvukové podobě. Máte v přehled o svých objednávkách, klientech, partnerech. Obsahuje i fórum kde mate možnost se ostatních partneru dotázat nebo alespoň si přečíst ty spousty již zodpovězených dotazu. Dále máte možnost se zeptat na lékařskou radu - neboť s námi dlouhodobé spolupracuji lékaři z pražských a brněnských fakult a na základě spolupráce s nimi byla sepsaná Kniha Zdraví. 200 stránková publikace popisující lidské tělo, to jak funguje, případné problémy našeho těla a to, jak za pomoci našich produktů těmto problémům pomoci nebo úplně předejít. Tuto knihu dostavá každý partner ve startovacím balíčku.

- dále je možná spolupráce s ostatními partnery - na internetu se scházíme 1-2 týdne na školeních, kde probíráme určitá témata která nás mohou zajímat. Takže nejenom ode mě, ale i od ostatních partnerů máte možnost slyšet jakým způsobem pracují, jaké používají techniky, jaké máji úspěchy - připadně máte možnost se sám zeptat. Já osobně bych se vám do začátku věnoval a to tak že bychom se, nejlépe po Skype mluveným slovem, několikrát sešli a já vám popsal vaši práci od začátku do konce. Bývají to minimálně tři hodinové školení - a i nadále bych tu byl pro vás pokud by Vám nebylo něco jasné a chtěli se zeptat.

když to shrneme:

1.- Je zde dynamicky se rozvíjející společnost Sunkins a.s. s obrovským potenciálem na českém i zahraničním trhu

2.- Je to společnost která podniká na poli nebývale se rozrůstajícího zajmu o vlastní zdraví, o to co jíme - zde je také a do budoucna ještě vznikne zajímavá perspektiva.

3.- Sunkins Vám již dnes nabízí zajímavé zisky a ohodnocení, které jsou přímo úměrné vaší píli a snažení a díky rozvoji a růstu společnosti Sunkins budou tyto zisky do budoucna velice, velice zajímavé
.

Než Vás seznámíme s konkrétnějšími informacemi, o tom jak pracujeme, uvedu pár častých dotazů a určitých dezinformací se kterými se setkáváme:

Pokud prohlížíte internet a hledáte práci z domova, hledáte práci kde se můžete stát finančně nezávislými, tak možná již máte špatné zkušenosti. V síti kolují spousty nabídek. Jsou to často takové hlouposti (viz. WON-Work_On_Net, kopírování a rozesílání reklamních letáků pro MyDigest, XFaktor nebo Manchester United. Nezřídka se jedná o klasické letadlo, kde za 50,- - 100,- Kc se zaregistrujete a čekáte jestli vám také někdo, někdy, něco pošle.
Nejhorší zkušenosti mají ti co naletěli na Skyline: nejúspěšnější letadlo české historie, druhá část.
Nebo jste narazili na firmy a společnosti kde je přeci jenom reálnější základ, ale je vše hodně postaveno na základě povinného recrutingu nových a nových lidí do systému.

S námi můžete dělat co vás bude bavit - nemáme žádný povinný nábor, povinný měsíční obrat atd. Máme především naše produkty, ověřené, certifikované zboží, které je pro nás základ - naším základem nejsou nový patneři, ale spokojení klienti. Věnujeme se prostě tomu co nám jde, co nás baví a co nám stačí na dosazenínašich cílů.

Několik myšlenek, které člověka mohou napadnout v souvislosti s naší nabídkou:

1. Nechci prodávat nebo něco nabízet
- Nenabízíme, neprodáváme - informujeme. Naše práce spočívá v informování ostatních o tom s čím a jak pracujeme a necháme na nich ať se rozhodnou. Přeci si nebudeme přidělávat práci s tím, za někoho rozhodovat.

2. Nevím jestli budu umět někoho oslovit s nabídkou
- Samozrějmě nejjednodušší cestu mají naši bývalí klienti kteří se rozhodnuli stát se našimy partnery. Mají dobré vlastní zkušenosti s našimy produkty a to je první předpoklad pro úspěšnou práci se spolecností Sunkins. My ostatní musíme co nejdříve získat. Vlastní přesvědčení o kvalitě produktu, vlastní zkušenost se nedá natrénovat, naučit, ani jinak získat. Pouze vlastní používání produktů Vám zajistí tuto klíčovou výhodu.

3. Nemám důvěru v MLM
- Nedůvěra v MLM systém většinou pramení z neznalosti. Dnes známe cca 250 různých MLM. Často se s ním setkáváte aniž si toho člověk všimne. Pokud o MLM chcete neco přečít můzete zde - Fáma o MLM a Pravda o MLM

4. Připomíná mi to pyramidu
- O pyramidě potažmo letadle, jsme se již zmínily. Jedná se vlastně jen o chytání "duší", které při vstupu do systému musí zaplatit aby ti co jsou v pyramidě víše postaveni měli zisk. Většinou nemají žádný reálný produkt nebo jen nějakou náhražku, která má představovat nějakou hodnotu.
Kde se ale vzalo slovo pyramida? Jeden stojí nahoře, pod ním jsou např. čtyři lidé, pak šestnáct atd.. Ten co stojí nejvýše má největší zisk a postupně jak klesají posty, tak klesají i příjmy. To je pyramida. Připomíná vám to něco? No ano, správně, vlastně jakýkoli podnik či společnost. Nahoře je ředitel (s nejvyššímy příjmy), ten má své náměstky pak vedoucí pracovníky, mistry, dělníky a nakonec uklízečky. Nebo naše státní zřizení - nahoře je prezident .......... a nakonec se dostane řada i na nás.