My vám můžeme nabídnout určité řešení, to jak my pracujeme a na Vás je rozhodnout se

 

CO VŠECHO NABÍZÍME?

 

1. Nabízíme ZÁZEMÍ:

Kdo my ? - Česka akciová společnost Sunkins, která začíná pracovat / expandovat v ČR i ve světě. Za cíl si dala pro rychlé uvedení značky na trh a vybudovat síť několika tisíc partnerů. Máme 15 let zkušeností ve vedení jedné z největších network marketingových společností a jsme zde proto, aby Vám pomohli vybudovat z domova zajímavý vedlejší příjem nebo plnohodnotnou kariéru.

2. Nabízíme OBCHODNÍ MODEL:

Referenční marketing je moderním obchodním nástrojem, jak uvést špičkové produkty na trh.
V době, kdy účinnost „klasických" propagačních nástrojů (billboardy, televizní upoutávky, apod.) klesá, se osobní doporučení dostává do popředí zájmu. Je to propagace založená na osobní důvěře a zkušenosti.
Jsme skálopevně přesvědčeni, že osobně předaná doporučení jsou v dnešním světě zahlceném reklamou ta nejfunkčnější - říká se tomu Referenční marketing. Na referenčním marketingu vyrostl např. server Amazon.com, nebo se rozšířila e-mailová služba Google - gmail.com.

 

3. Nabízíme DOBRÝ PRODUKTImage on the right

fy. Sunkins expanduje na trhu nutričních produktů, produktů zdravé výživy - odvětví které nebývale nabývá na významu - díky zvyšující se životní úrovni v ČR, díky zemědělství, které stále více využívá chemii a díky tomu že i lidé v ČR si postupně zvykají na to, ze za své zdraví musí platit, potažmo se o něj chtějí starat.
Pracujeme s unikátní řadou produktů se zaměřením na BIO, přírodní složky, nejmodernější gelové technologie, výzkum a dlouhodobé klinické testováni.