Práce řízená z domu - SOHO

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Image on the leftNáš systém práce sleduje pracovní trendy, které se začaly objevovat v USA před cca 15 lety. Mnoho firem přišlo na to, že lidé pracují lépe, pokud mohou pracovat doma, bez zbytečných stresů z každodenního dojíždění, bez frustrace z pracovního prostředí a s možností volné pracovní doby. Postupem času se tomuto systému začalo říkat SOHO - small office/home office (malá/domácí kancelář). Tento pracovní systém je velmi rozšířený. Odhaduje se, že jen v USA se této práci věnuje 24,3 miliónu lidí. Zapojily se do něj i takové firmy jako je IBM, AT&T nebo Generals Motors. V České republice je tento pracovní systém novinkou. Naše společnost tento systém využívá od roku 1999.

Co můžete získat?

* možnost pracovat doma a omezit dojíždění do zaměstnání na minimum
* možnost spolurozhodovat o své pracovní náplni
* možnost volné pracovní doby
* možnost plánování příjmů podle vložené práce

Projekt "PRÁCE ŘÍZENÁ Z DOMOVA" vytvořil most mezi stístěnými a rušnými městskými kancelářemi a pohodlím domova. V USA jej využívá více než 24 miliónů lidí v rámci hlavní nebo vedlejší pracovní činnosti. Dříve podle všeobecného mínění panoval názor, že pracovní příležitosti se nejčastěji nacházejí ve velkých městech. V dnešní době, díky rozšíření a každodennímu použití telefonů, mobilních telefonů, faxů, počítačů, internetu je toto vše už minulostí. Velké firmy byly potřebné pouze proto, aby zabezpečily nezbytné finanční zázemí a potřebnou technologii. Tyto technologie se během posledních 5-7 let staly dostupné pro každého.

Projekt "PRÁCE ŘÍZENÁ Z DOMOVA" samozřejmě nemá nic společného s domácími pracemi manuálního charakteru ani s činností podomních přemlouvajících agentů!

Nedáme Vám návod jak zbohatnout rychle a bezpracně, ale ukážeme jak uspět poctivě, postupnými kroky a jak dosáhnout úplné finanční nezávislosti, tj. absolutní svobody, jejíž míra bude ohraničena pouze vaší touhou po vědení a vaší práci.